Zur Steiermark für alle Webseite: Barrierefreier Urlaub

Pohostinství pro cyklisty

Podél Murské cyklostezky najdete podniky, které zajistí dobrou noc nejen vám, ale také vašemu kolu.

Ubytování PSČ Místo Tel www
Muhr        
Sticklerhütte Schutzhütte 5583 Muhr 43 6479 349 www.sticklerhuette.com
Alpengasthof Jedl** 5583 Muhr 43 6479 213  
Gasthof Mesnerwirt** 5583 Muhr 43 6479 215 www.mesnerwirt.net
Gästehaus Maria  5583 Muhr 43 6479 216 www.hausmaria.at
St. Michael im Lungau        
Romantik Hotel Wastlwirt**** 5582 St. Michael 43 6477 7155 www.romantikhotel-wastlwirt.com
Gasthof Pension Hubertusstubn*** 5582 St. Michael 43 6477 8181 www.hubertusstubn.at
Familie Ferner 5582 St. Michael 43 6477 69967 www.familie-ferner.at
Gasthof Metzgerstub`n*** 5582 St. Michael 43 6477 7677 www.metzgerstubn.com
Gasthof Landhotel Schlickwirt*** 5582 St. Michael 43 6477 8915 www.schlickwirt.at
Landhotel Stofflerwirt*** 5582 St. Michael 43 6477 8293 www.stofflerwirt.at
Gasthof Stranachwirt*** 5582 St. Michael 43 6477 8319 www.stranachwirt.com
Eckenhof 5582 St. Michael 43 664 4988729 www.eckenhof.at
Appartement Pension Bischof 5582 St. Michael 43 676 3510238  
Rad-Dörf`l St. Martin 5582 St. Michael 43 6477 8110 www.metzgerstubn.com
Sylpaulerhof 5582 St. Michael 43 664 5338806 www.sylpaulerhof.com
Wellnesshotel Eggerwirt**** 5582 St. Michael 43 6477 8224 www.eggerwirt.at
Hotel Zum Weissen Stein*** 5582 St. Michael 43 6477 8239 www.hotel-pankratz.com
Ferienhof Kasparbauer 5582 St. Michael 43 6477 7304 www.kasparbauer.at
Apartments Bachbauer 5582 St. Michael 43 6477 7215 www.apartments-bachbauer.at
St. Margarethen         
Landgasthaus Löckerwirt 5581 St. Margarethen 43 6476 212 www.loeckerwirt.at
Tamsweg        
Hotel Pension Kandolf 5580 Tamsweg 43 6474 2336 www.pension-kandolf.at
Bauernhof "Gast" 5580 Tamsweg 43 664 8636078  
Ramingstein        
Gasthof Durigon 5591 Ramingstein 43 6475 644 www.durigon.at
Murau-Kreischberg        
Gasthof Murtalerhof*** 8862 Stadl an der Mur 43 3534 2237 www.murtalerhof.at
Gasthof Pension Ortner 8862 Stadl an der Mur 43 3534 2284 www.gasthof-ortner.at
Bauernhof-Camping "Bräuhauser" 8862 Stadl an der Mur 43 3534 2338 www.pichlerpaul-urlaub.at
Relax Resort Kreischberg**** 8861 St. Georgen ob Murau 43 3537 25002 www.relaxmurau.at
Camping & Gasthof Olachgut 8861 St. Georgen ob Murau 43 3532 2162 www.olachgut.at
Pension Hedi 8861 St. Georgen ob Murau 43 3537 484 www.pension-hedi.at
Urlaub am Bauernhof "Steinerhof" 8861 St. Georgen ob Murau 43 3537 279 www.steiner-hof.at
Hotel Zum Brauhaus**** 8850 Murau 43 3532 2437 www.brauhaus-murau.com
Hotel Ferner`s Rosenhof**** 8850 Murau 43 3532 2318 www.hotel-ferner.at
Hotel Lercher*** 8850 Murau 43 3532 2431 www.lercher.com
Gasthof Bärenwirt*** 8850 Murau 43 3532 2079  
Gasthof Egidiwirt*** 8850 Murau 43 3532 2232 www.egidiwirt.at
Hotel Alpin*** 8850 Murau 43 664 4271122 www.hotelalpin-murau.eu
Privatpension Steinadler 8850 Murau 43 664 4566788 www.pension-steinadler.at
Scheifling        
Gasthof Götzl-Rosenkranz*** 8811 Scheifling 43 3582 2380 www.ghg.cc
Gasthof Kirchenwirt 8811 Scheifling 43 3582 8448 www.kirchenwirt-scheifling.at
Gästehaus Leitner 8811 Scheifling 43 3582 20560 www.firma-leitner.at
Gasthof Springer 8811 Scheifling 43 650 4200236  
Efeuhaus 8811 Scheifling 43 3582 83393 www.efeuhaus.jmdo.com
Familie Hasler vlg. Joslbauer 8811 Scheifling 43 3582 8545  
HH-Apartments 8811 Scheifling 43 664 5319060 www.hh-appartments.com
Judenburg        
Stadtheuriger Lindbaum**** 8750 Judenburg 43 3572 82129  
1a-Hotel-Garni Steiner**** 8750 Judenburg 43 3572 83137 www.1a-hotel-steiner.at
Gasthof Murblick & Raddörfl*** 8750 Judenburg 43 3572 83671 www.murblick.at
Privatpension Brigitte Spandl 8750 Judenburg 43 3572 85227  
Pension Karlbauer 8750 Judenburg 43 3572 83415 www.pension-karlbauer.at
Privatpension Wolfgang Rattinger 8750 Judenburg 43 3572 46634 www.pension-rattinger.at
JUFA Zum Sterngucker Judenburg 8750 Judenburg 43 3572 87355 www.jufa.eu
Hotel Schwerterbräu 8750 Judenburg 43 3572 44259 www.schwerterbraeu.at
Wohnmobil-Stellplatz beim Erlebnisbad 8750 Judenburg 43 3572 85492  
Weißkirchen im Zirbenland        
Gasthof Bräuer*** 8741 Weißkirchen 43 3577 82116 www.gasthof-braeuer.at
Frühstückspension Barbara*** 8741 Weißkirchen 43 3577 80912 www.pension-barbara.org
Frühstückspension Pirker 8741 Weißkirchen 43 3577 81467 www.gasthof-pirker.at
Bett & Bike Fisching 8741 Weißkirchen 43 3577 82284 www.fisching.at
Pension Schlummerburg 8741 Weißkirchen 43 3577 81038 www.schlummerburg.at
Spielberg        
Hotel & Gästehaus Steirerschlössl 8740 Zeltweg 43 3577 22601 www.hotel-steirerschloessl.at
Hotel G'schlössl Murtal 8734 Großlobming 43 3512 46904 www.gschloessl-murtal.at
s'Wirtshaus*** 8740 Zeltweg 43 680 2329235 www.farrach-wirtshaus.at
Camping Murinsel***** 8734 Großlobming 43 664 3045045 www.camping-murinsel.at
Hotel Restaurant Hubertushof *** 8740 Zeltweg 43 3577 22315 www.hotelhubertushof.at
Burg Rooms*** 8724 Spielberg 43 3577 221675 www.burg.st
Hotel Schloss Gabelhofen**** 8753 Fohnsdorf 43 3573 5555 www.gabelhofen.at
Knittelfeld        
Paul`s Hotel**** 8720 Knittelfeld 43 3512 72200 www.pauls-hotel.at
Hotel am Kapuzinerplatz**** 8720 Knittelfeld 43 3512 44266 www.kapuzinerplatz.at
Zeilinger Schlössl**** 8720 Knittelfeld 43 676 9399064 www.zeilinger-schloessl.com
Appartements Abdalla Reisen 8720 Knittelfeld 43 676 7442070 www.abdallareisen.at
Ferienwohnung Rabl 8720 Knittelfeld 43 664 4151988 www.ferienwohnung-rabl.at
Gleinalm              
Gasthof Neumann*** 8720 Knittelfeld 43 3512 82289 www.neumann.at
Privatzimmer Anni Puster 8720 St. Margarethen 43 3512 46063 www.komfortzimmer-puster.at
Landgasthof Jagawirt 8714 Kraubath 43 3832 2109 www.landgasthof-jagawirt.at
Gästehaus Seiger**** 8715 St. Lorenzen/Knittelfeld 43 3515 4237 www.seiger.at
Gasthaus Friedl 8715 St. Lorenzen/Knittelfeld 43 3515 4603 www.landgasthof-friedl.at
Gasthof Neumann-Lugstein*** 8714 Kraubath 43 3832 2218 www.gh-neumann.at
Privatzimmer Bergknapp** 8714 Kraubath 43 3832 2434  
St. Michael im HerzBergLand        
Gästehaus Zechner*** 8770 St. Michael 43 3843 20610 www.gaestehaus-zechner.at
Gasthof Eberhard*** 8770 St. Michael 43 3843 2222 www.gashof-eberhard.at
Cafe Desperado** 8770 St. Michael 43 3843 3352 www.cafe-desperado.at
Leoben        
Hotel Bachgasslhof**** 8700 Leoben 43 3842 98283 www.bachgasslhof.at
Falkensteiner Hotel & Asia Spa**** 8700 Leoben 43 3842 405-0 www.leoben.falkensteiner.com
Hotel Kongress**** 8700 Leoben 43 3842 46800 www.hotelkongress.at
Hotel Kindler*** 8700 Leoben 43 3842 43202 www.kindler.at
Gasthof Zum Greif 8700 Leoben 43 3842 21486 www.zum-greif.at
Gasthof Altmann** 8700 Leoben 43 3842 42216 www.gasthof-altmann.at
Landhaus Kügler-Eppich*** 8712 Proleb 43 676 3303306 www.proleb.info
Hotel Brücklwirt**** 8712 Niklasdorf 43 3842 81727 www.bruecklwirt.com
Bruck an der Mur        
Raddörfl Oberaich, Familie Pichler 8600 Oberaich 43 3862 51418 www.raddoerfl.at
Gasthof Pichler*** 8600 Oberaich 43 3862 51418 www.gasthofpichler.at
Gasthof "Zum lustige Steirer"*** 8600 Oberaich 43 3862 53365 www.lustigersteirer.at
Gasthof "Zur Waldschenke" 8600 Oberaich 43 676 3618508 www.zurwaldschenke.at
Pension Werner Brandl 8600 Oberaich 43 3862 51007  
Hotel Landskron**** 8600 Bruck an der Mur 43 3862 58458 0 www.hotel-landskron.at
Hotel Garni Schwarzer Adler*** 8600 Bruck an der Mur 43 3862 56768 www.schwarzer-adler-bruck.at
JUFA Bruck Natur-Hotel 8600 Bruck an der Mur 43 3862 57083 370 www.jufa.eu
Gasthaus Ebner** 8600 Bruck an der Mur 43 3862 51753 www.gasthaus-ebner.at
Privatzimmer Hollerer 8600 Bruck an der Mur 43 3862 51753 www.gasthaus-ebner.at
Gasthof Malissa 8600 Bruck an der Mur 43 3862 51828  
Privatpension Baderhaus 8600 Bruck an der Mur 43 664 4218104 www.baderhaus.at
Pernegg        
Wirtshaus Ritschi Komfortzimmer 8132 Pernegg 43 3867 8163 www.ritschi.at
Ferienwohnung Ebner Sonnentor 8131 Mixnitz 43 660 5442624 www.ebner-sonnentor.at
Frohnleiten        
Golf Hotel Murhof**** 8130 Frohnleiten 43 3126 3000 www.golfhotel-murhof.at
Frühstückshotel Frohnleitnerhof*** 8130 Frohnleiten 43 3126 41500 www.dorfwirt-frohnleitnerhof.at
Gasthof Dorfwirt*** 8130 Frohnleiten 43 3126 3711 www.dorfwirt-adriach.at
Lembacherhof** 8130 Frohnleiten 43 3126 2453 www.lembacherhof.at
Privat-Pension Weyer-Mühle 8130 Frohnleiten 43 3126 2477  
Deutschfeistritz-Peggau        
Gasthof Bernthaler 8121 Deutschfeistritz 43 3127 41261 www.gh-bernthaler.at
Gasthof Tomahan 8114 Friesach bei Peggau 43 3127 41555 www.tomahan.at
Gasthof zur Post** 8120 Peggau 43 3127 2203 www.gasthof-salomon.at
Graz Nord        
Gasthof Fischerwirt 8112 Gratwein bei Graz 43 3124 51276 www.hotel-fischerwirt.com
Lammer GmbH 8111 Judendorf 43 3124 51084 www.judendorf-strassengel.at
Graz        
Amedia Hotel Graz**** 8010 Graz 43 316 24555 0 www.amediahotels.com
Hotel zum Dom Palais Inzaghi**** 8010 Graz 43 316 824800 www.domhotel.co.at
Palais-Hotel Erzherzog Johann**** 8010 Graz 43 316 811616 www.erzherzog-johann.com
Wohlfühlpark Novapark*** 8051 Graz 43 316 682010 www.novapark.at
Best Western Hotel Drei Raben**** 8020 Graz 43 316 712686 www.dreiraben.at
Hotel Mariahilf*** 8020 Graz 43 316 713163 www.hotelmariahilf.at
Gasthof Pension Zur Steirerstube*** 8020 Graz 43 316 716855 www.pension-graz.at
Gasthof Pfleger*** 8045 Graz 43 316 683219 www.gasthof-pfleger.at
Mercure Graz City**** 8020 Graz 43 316 751405 www.mercure.at/5742
Hotel Römerstube*** 8041 Graz 43 316 472066 www.roemerstube.at
Hotel "Zu den 5 Lärchen" 8020 Graz 43 316 712406 www.5laerchen.at
Domizil Familiär 8045 Graz 43 316 225755 www.appartmentgraz.com
Jugend- und Familiengästehaus Graz-City 8020 Graz 43 5 7083210 www.jufa.eu/graz
Hotel Ramada Graz**** 8141 Premstätten 43 316 8077 0 www.ramada-graz.at
Wildon        
Buschenschank "Bockmoar" 8410 Wildon 43 3182 2534 www.bockmoar.at
Landgasthof Spitzwirt 8410 Wildon 43 3182 30071 www.landgasthof-spitzwirt.at
Gasthof Dorner 8410 Wildon 43 3182 2546 www.gasthof-dorner.com
GH "Zum Goldenen Löwen" 8410 Wildon 43 3182 2333  
Ferienhaus "Zum Akazienhof" 8410 Wildon 43 676 89791816 www.ferienhaus-suedsteiermark.jimdo.com
Die besten Lagen. Südsteiermark        
Hotel-Restaurant Zur Alten Post**** 8430 Leibnitz 43 3452 82373 www.zur-alten-post.at
Hotel Garni Winzerhof Hödl**** 8435 Wagna 43 3452 75102 www.winzerhof-hoedl.at
Hotel-Restaurant Staribacher**** 8430 Leibnitz 43 3452 82550 www.staribacher.at
Hotel-Restaurant Römerhof 8430 Leibnitz 43 3452 82419 www.hotel-roemerhof.info
Hotel-Restaurant Neuhold*** 8435 Wagna 43 3452 82865 www.hotel-neuhold.at
Hotel Lang*** 8430 Leibnitz 43 3452 82552 www.hotel-lang.at
Privatpension Lang 8430 Leibnitz 43 3452 85415 www.privatpension-lang.at
Weingut Assigal 8430 Leibnitz 43 3452 86811 www.assigal.at
Campingplatz & Städtisches Bad Leibnitz 8430 Leibnitz 43 3452 82463 www.camping-steiermark.at
Mureck        
Wirtshaus-Restaurant-Pension Steirerland*** 8480 Mureck 43 3472 2752 www.pension-steirerland.at
Hotel Reineldis 8480 Mureck 43 3472 2397 www.members.aon.at/hotel-reineldis
Gästehaus Marianne 8480 Mureck 43 664 7994678  
Jugend- und Radlerherberge 8480 Mureck 43 3472 2164 www.mureck.gv.at
Gasthof-Pension Röck*** 8480 Mureck 43 3472 2292 www.roecksee.at
Gästehaus Posch 8480 Mureck 43 3472 2104  
Gasthof zur Post*** 8482 Gosdorf 43 3472 2480 www.gasthof-reisacher.at
Privatzimmer Reschnhof 8482 Gosdorf 43 3472 3756 www.reschnhof.at
Campingplatz Gosdorf 8482 Gosdorf 43 3472 21110  
Bad Radkersburg        
Hotel im Park**** 8490 Bad Radkersburg 43 3476 2571 www.hotel-im-park.at
Hotel Sporer der Parktherme**** 8490 Bad Radkersburg 43 3476 350042 www.hotelsporer.at
Hotel Toscanina**** 8490 Bad Radkersburg 43 3476 29822 www.toscanina.at
Hotel Garni Birkenhof*** 8490 Bad Radkersburg 43 3476 2461 www.birkenhof-radkersburg.at
Gästehaus Astrid*** 8490 Bad Radkersburg 43 3476 41093 www.bro.at/gaestehaus-astrid
Gästehaus & Taxi Rosi*** 8490 Bad Radkersburg 43 3476 3940 www.bro.at/gaestehaus-rosi
Gasthof Zum Lindenhof*** 8490 Bad Radkersburg 43 3476 2460 www.zumlindenhof.at
Hotel Garni Residenz Domenico**** 8490 Bad Radkersburg 43 3476 2513 www.residenz-domenico.at
Hotel Domittner*** 8493 Klöch 43 3475 2206 www.domittner.at
GH-Restaurant Wagner*** 8492 Halbenrain 43 3476 2207 www.gasthof-wagner.at