Zur Steiermark für alle Webseite: Barrierefreier Urlaub

Pohostinství pro cyklisty

Podél Murské cyklostezky najdete podniky, které zajistí dobrou noc nejen vám, ale také vašemu kolu.

Ubytování PSČ Místo Tel www
Muhr im Lungau        
Alpengasthof Jedl 5583 Muhr 43 6479 213  
Gasthof Post 5583 Muhr 43 6479 215 www.mesnerwirt.net
Sticklerhütte Schutzhütte 5583 Muhr 43 316 822266 www.sticklerhuette.at
St. Michael im Lungau        
Wastlwirt 5582 St. Michael 43 6477 7155 www.wastlwirt.at
Gsthof Pension Hubertusstubn 5582 St. Michael 43 6477 8181 www.hubertusstubn.at
Gasthof Mentenwirt 5582 St. Michael 43 6477 69967 www.mentenwirt.at
Gasthof Metzgerstub`n 5582 St. Michael 43 6477 8110 www.metzgerstubn.com
Gasthof Landhotel Schlickwirt 5582 St. Michael 43 6477 8915 www.schlickwirt.at
Landhotel Stofflerwirt 5582 St. Michael 43 6477 8293 www.stofflerwirt.at
Gasthof Stranachwirt 5582 St. Michael 43 6477 8319 www.stranachwirt.com
Eckenhof 5582 St. Michael 43 664 4988729 www.eckenhof.at
Appartement Pension Bischof 5582 St. Michael 43 6477 8345  
Rad-Dörf`l St. Martin 5582 St. Michael 43 6477 8110 www.metzgerstubn.com
JUFA St. Michael 5582 St. Michael 43 5 7083630 www.jufa.eu
St. Margarethen         
Löckerwirt 5581 St. Margarethen 43 6476 212 www.loeckerwirt.at
Mauterndorf        
Pension Appartements Grillhofer 5570 Mauterndorf 43 6472 7804 www.grillhofer.com
Haus Helga 5570 Mauterndorf 43 6472 7392 www.haus-helga.com
Hotel Neuwirt 5570 Mauterndorf 43 6472 7268 www.hotelneuwirt.at
Metzgerhof 5570 Mauterndorf 43 6472 7253 www.sol.at/mauser
Tamsweg        
Pension Weber 5580 Tamsweg 43 6474 2345 www.gambswirt.at
Bauernhof "Gast" 5580 Tamsweg 43 664 8636078 www.gemeindeausstellung.at
Ramingstein        
Gasthof Durigon 5591 Ramingstein 43 6475 644 www.durigon.at
Murau-Kreischberg        
Gasthof Murtalerhof 8862 Stadl an der Mur 43 3534 2237 www.murtalerhof.at
Gasthof Pension Ortner 8862 Stadl an der Mur 43 3534 2284 www.gasthof-ortner.at
Bauernhof-Camping "Bräuhauser" 8862 Stadl an der Mur 43 3534 2338 www. pichlerpaul-urlaub.at
Gästehaus Egger-Feiel 8862 St. Ruprecht  43 664 1752416 www.egger-feiel.at
Relax Resort Kreischberg 8861 St. Georgen ob Murau 43 3537 25002 www.relaxmurau.at
Frühstückspension und Fewo Mayer 8861 St. Georgen ob Murau 43 664 73650096 www.pension-mayer.at
Pension Hedi 8861 St. Georgen ob Murau 43 3537 484 www.pension-hedi.at
Holzferienhaus Lilly 8861 St. Georgen ob Murau 49 1718888713 www.famko.eu
Haus Ofner am Kreischberg 8861 St. Georgen ob Murau 43 3537 411 haus-ofner.at
Gasthof-Restaurant Schafferwirt 8861 St. Georgen ob Murau 43 3537 225 www.schafferwirt.at
Urlaub am Bauernhof "Steinerhof" 8861 St. Georgen ob Murau 43 3537 279 www.steiner-hof.at
Haus Böhm 8861 St. Lorenzen 43 676 5505050 www.ferienhaus-kreischberg.eu
Privatpension Werner & Johanna Strauss 8861 St. Georgen ob Murau 43 664 2787896 www.privatpension-strauss.com
Hotel Zum Brauhaus 8850 Murau 43 3532 2437 www.brauhaus-murau.com
Hotel Ferner`s Rosenhof 8850 Murau 43 3532 2318 www.hotel-ferner.at
Hotel Lercher 8850 Murau 43 3532 2431 www.lercher.com
Gasthof Bärenwirt 8850 Murau 43 3532 2079  
Gasthof Egidiwirt 8850 Murau 43 3532 2232 www.egidiwirt.at
Ferienwohnung Haus-Rotraud 8850 Murau 43 3532 2428 www.haus-rotraud.at
Jugend & Familiengästehaus Murau 8850 Murau 43 5 7083280 www.jufa.eu
Scheifling        
Gasthof Götzl-Rosenkranz 8811 Scheifling 43 3582 2380 www.ghg.cc
Gasthof Kirchenwirt 8811 Scheifling 43 3582 8448  
Gästehaus Leitner 8811 Scheifling 43 3582 20560  
Baderestaurant Zum Mursteg 8811 Scheifling 43 664 1477968 www.erlebnisresti.at
Efeuhaus 8811 Scheifling 43 3582 83393 www.efeuhaus.jmdo.com
Familie Hasler vlg. Joslbauer 8811 Scheifling 43 3582 8545  
Judenburg        
Stadtheuriger Lindbaum 8750 Judenburg 43 3572 82129  
1a-Hotel-Garni Steiner 8750 Judenburg 43 3572 83137 www.1a-hotel-steiner.at
Gasthof Murblick & Raddörfl 8750 Judenburg 43 3572 83671 www.murblick.at,  www.raddoerfl.at
Gasthof Weißes Rössl 8750 Judenburg 43 3572 82221  
Pension Karlbauer 8750 Judenburg 43 3572 83415  
Pension Reichsthaler 8750 Judenburg 43 3572 82448  
Privatpension Brigitte Spandl 8750 Judenburg 43 3572 85227  
Privatpension Wolfgang Rattinger 8750 Judenburg 43 3572 46634 www.pension-rattinger.at
JUFA Zum Sterngucker Judenburg 8750 Judenburg 43 3572 87355 www.jfgh.at
Hotel Schwerterbräu 8750 Judenburg 43 3572 44259 www.schwerterbraeu.at
Region Weißkirchen im Zirbenland        
Gasthof Bräuer 8741 Weißkirchen 43 3577 82116 www.gasthof-braeuer.at
Frühstückspension Barbara 8741 Weißkirchen 43 3577 80912 www.pension-barbara.org
Frühstückspension Pirker 8741 Weißkirchen 43 3577 81467 www.gasthof-pirker.at
Bett & Bike Fisching 8741 Weißkirchen 43 3577 82284 www.fisching.at
Pension Schlummerburg 8741 Weißkirchen 43 3577 81038 www.schlummerburg.at
Bauernhof Ebner 8750 Judenburg 43 3572 83557  
Knittelfeld        
Paul`s Hotel 8720 Knittelfeld 43 3512 72200 www.pauls-hotel.at
Hotel am Kapuzinerplatz 8720 Knittelfeld 43 3512 44266 www.kapuzinerplatz.at
Frühstückspension Sandhof 8720 Knittelfeld 43 664 5558119 www.pension-sandhof.at
Appartements Abdalla Reisen 8720 Knittelfeld 43 676 7442070 www.abdallareisen.at
Zimmervermieteung Liebminger 8720 Knittelfeld 43 650 2244150 www.zimmer-liebminger.at
Gleinalm              
Gasthof Neumann 8720 Knittelfeld 43 3512 82289 www.neumann.at
Privatzimmer Anni Puster 8720 St. Margarethen 43 3512 46063 www.komfortzimmer-puster.at
Landgasthof Jagawirt 8714 Kraubath 43 3832 2109 www.landgasthof-jagawirt.at
Gästehaus Seiger 8715 St. Lorenzen/Knittelfeld 43 3515 4237 www.seiger.at
Gasthaus Friedl 8715 St. Lorenzen/Knittelfeld 43 3515 4603  
Gasthof Neumann-Lugstein 8714 Kraubath 43 3832 2218 www.gh-neumann.at
Privatzimmer Bergknapp 8714 Kraubath 43 3832 2434  
St. Michael im HerzBergLand        
Gasthof Eberhard 8770 St. Michael 43 3843 2222 www.gashof-eberhard.at
Cafe Desperado 8770 St. Michael 43 3843 3352 www.cafe-desperado.at
Leoben        
Hotel Bachgasslhof 8700 Leoben 43 3842 98283 www.bachgasslhof.at
Falkensteiner Hotel & Asia Spa 8700 Leoben 43 3842 405-0 www.leoben.falkensteiner.com
Hotel Kongress 8700 Leoben 43 3842 46800 www.hotelkongress.at
Hotel Kindler 8700 Leoben 44 3842 43202 www.kindler.at
Gasthof Zum Greif 8700 Leoben 44 3842 21486 www.zum-greif.at
Gasthof Altmann 8700 Leoben 45 3842 42216 www.gasthof-altmann.at
Gasthof 3 Raben 8700 Leoben 45 3842 21334 www.3raben.com
Pension Jahrbacher  8700 Leoben 43 3842 43600 www.jahrbacher.com
Privatcamping Leoben-Hinterberg 8700 Leoben 43 3842 26758 www.facebook.com/leoben.camping
Hotel Brücklwirt 8712 Niklasdorf 43 3842 81727 www.bruecklwirt.com
Oberaich        
Raddörfl Oberaich, Familie Pichler 8600 Oberaich 43 3862 51418 www.gasthofpichler.at, www.raddoerfl.at
Gasthof Pichler 8600 Oberaich 43 3862 51418 www.gasthofpichler.at
Pension Werner Brandl 8600 Oberaich 43 3862 51007  
Bruck an der Mur        
Hotel Landskron 8600 Bruck an der Mur 43 3862 58458 0 www.hotel-landskron.at
Hotel Garni Schwarzer Adler 8600 Bruck an der Mur 43 3862 56768 www.schwarzer-adler-bruck.at
Jugend & Familiengästedorf Bruck 8600 Bruck an der Mur 43 3862 57083 370 www.jfgh.at/bruck.php
Gasthaus Ebner 8600 Bruck an der Mur 43 3862 51753 www.gasthaus-ebner.at
Privatzimmer Hollerer 8600 Bruck an der Mur 43 3862 51753 www.gasthaus-ebner.at
Gasthof Malissa 8600 Bruck an der Mur 43 3862 51828  
Hostel Zum Mohren 8600 Bruck an der Mur 43 3862 55968 www.zummohren.com
Pernegg        
Wirtshaus Ritschi Komfortzimmer 8132 Pernegg 43 3867 8163 www.ritschi.at
Gasthof Lindenhof 8132 Pernegg 43 3867 8909 www.dorfwirt.at
Ferienappartement Erdmann 8132 Pernegg 43 664 3851641 www.baerenschuetzklamm.at
Privatzimmer Grassauer 8131 Mixnitz 43 3867 8668 www.leitenbauer-huabn.at
Ferienwohnung Ebner Sonnentor 8131 Mixnitz 43 660 5442624 www.ebner-sonnentor.at
Frohnleiten        
Gasthof Dorfwirt 8130 Frohnleiten 43 3126 3711 www.dorfwirt-adriach.at
Lembacherhof 8130 Frohnleiten 43 3126 2453 www.lembacherhof.at
Privat-Pension Weyer-Mühle 8130 Frohnleiten 43 3126 2477  
Deutschfeistritz        
Gasthof Bernthaler 8121 Deutschfeistritz 43 3127 41261 www.gh-bernthaler.at
Gasthof Tomahan 8114 Friesach bei Peggau 43 3127 41555 www.tomahan.at
Kulturpension Landhaus Feuerlöscher 8121 Deutschfeistritz 43 3127 40972 www.kulturpension.at
Gast werkstätte 8121 Deutschfeistritz 44 3127 40972 www.kulturpension.at
Graz Nord - Gratwein, Gratkorn, Judendorf-Straßengel        
Gasthof Fischerwirt 8112 Gratwein bei Graz 43 3124 51276 www.hotel-fischerwirt.com
Wellnesskiz Saunaoase Radstation 8101 Gratkorn 43 676 3067722 www.saunaoase.at
Lammer GmbH 8111 Judendorf 43 3124 51084 www.judendorf-strassengel.at
Graz        
Amedia Hotel Graz 8010 Graz 43 316 24555 0 www.amediahotels.com
Hotel Das Weitzer 8020 Graz 43 316 703 400 www.hotelweitzer.com
Wohlfühlpark Novapark 8051 Graz 43 316 682010 www.novapark.at
Best Western Hotel Drei Raben 8020 Graz 43 316 712686 www.dreiraben.at
Hotel Mariahilf 8020 Graz 43 316 713163 www.hotelmariahilf.at
Gasthof Pension Zur Steirersube 8020 Graz 43 316 716855 www.pension-graz.at
Gasthof Pfleger 8045 Graz 43 316 683219 www.gasthof-pfleger.at
Gasthof Kokol 8051 Graz 43 316 684320 www.stiegenwirt.kokol.at
roomz Graz, budget design hotel 8010 Graz 43 316 902090 www.roomz-graz.com
Jugend- und Familiengästehaus Graz-City 8020 Graz 43 5 7083210 www.jufa.eu/graz
Graz Süd - Unterpremstätten        
Courtyard by Marriott Graz 8141 Unterpremstätten 43 316 8077 0 www.courtyardgraz.com
Gästehaus Feldkirchen 8073 Feldkirchen 43 316 228702 www.hotel-graz-flughafen.at
Die besten Lagen. Südsteiermark        
Hotel-Restaurant Zur Alten Post 8430 Leibnitz 43 3452 82373 www.zur-alten-post.at
Hotel Weinland 8430 Leibnitz 43 3452 84310 00 www.hotelweinland.at
Hotel Garni Winzerhof Hödl 8435 Wagna 43 3452 75102 www.winzerhof-hoedl.at
Hotel-Restaurant Staribacher 8430 Leibnitz 43 3452 82550 www.staribacher.at
Hotel-Restaurant Römerhof 8430 Leibnitz 43 3452 82419 www.hotel-roemerhof.info
Hotel-Restaurant Neuhold 8435 Wagna 43 3452 82865 www.hotel-neuhold.at
Hotel Lang 8430 Leibnitz 43 3452 82552 www.hotel-lang.at
Gasthof-Pension Riedl 8430 Kaindorf/Sulm 43 3452 829830 www.hotel-riedl.at
Schloss Seggau 8430 Leibnitz 43 3452 82435 7235 www.seggau.com
Privatpension Lang 8430 Leibnitz 43 3452 85415 www.privatpension-lang.at
JUFA Sportcampus Leibnitz 8430 Leibnitz 43 5 7038 420 www.jufa.at
Campingplatz & Städtisches Bad Leibnitz 8430 Leibnitz 43 3452 82463 www.camping-steiermark.at
Mureck        
Wirtshaus-Restaurant-Pension Steirerland 8480 Mureck 43 3472 2752 www.pension-steirerland.at
Hotel Reineldis 8480 Mureck 43 3472 2397 http://members.aon.at/hotel-reineldis
Zum Radler-Planeten - Gästehaus Bettina 8480 Mureck 43 3472 30190 www.radler-planet.net
Gästehaus Marianne 8480 Mureck 43 664 7994678  
Jugend- und Radlerherberge 8480 Mureck 43 3472 2164 www.mureck.gv.at
Gosdorf am Röcksee        
Gasthof-Pension Röck 8480 Mureck 43 3472 2292 www.roecksee.at
Tennis-Restaurant-Pension Fabiani 8480 Mureck 43 3472 2818 0 www.fabianis.info
Gasthof zur Post 8482 Gosdorf 43 3472 2480 www.gasthof-reisacher.at
Komfortzimmer Neuhold 8482 Gosdorf 43 3472 3137  
Ferienhaus Schönwetter 8482 Gosdorf 43 3472 2646  
Privatzimmer Reschnhof 8482 Gosdorf 43 3472 3756 www.reschnhof.at
Raddörfl Gosdorf 8482 Gosdorf 43 3472 3458 www.raddoerfl.at
Bad Radkersburg        
Hotel im Park 8490 Bad Radkersburg 43 3476 2571 www.hotel-im-park.at
Vitalhotel der Parktherme 8490 Bad Radkersburg 43 3476 41500 www.vital-hotel.at
Hotel Garni Zur Alten Sporgasse 8490 Bad Radkersburg 43 3476 350042 100 www.parktherme.at
Hotel Toscanina 8490 Bad Radkersburg 43 3476 29822 www.toscanina.at
Gasthof & Backhendlstation Zum Lindenhof 8490 Bad Radkersburg 43 3476 2460 www.zumlindenhof.at
Hotel Garni Birkenhof 8490 Bad Radkersburg 43 3476 2461 www.birkenhof.radkersburg.at
Gästehaus Astrid 8490 Bad Radkersburg 43 3476 41093 www.bro.at/gaestehaus-astrid
Gästehaus & Taxi Rosi 8490 Bad Radkersburg 43 3476 3940 www.bro.at/gaestehaus-rosi
Gästehaus Jantscher 8490 Bad Radkersburg 43 3476 2907  
Gästehaus Ferk 8490 Bad Radkersburg 43 664 3520766  
JUFA Tieschen 8355 Tieschen 43 5 7083410 www.jufa.eu/tieschen